… EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN UYARI Devamı..>> »

Gül birtanem
Gülünce güller açacak içinde
Sade pembe değil ateş-kırmızı değil beyaz değil sarı değil,
Belki mavi belki mor belki lacivert belki de yeşil… Devamı..>> »

celleEzidiler…EZİDİLER

Yaklaşık 100 kişiyle başlayan, daha sonra 400 kişiye ulaşan gösteri, karşı grup’un(Müslüman Çeçenler) katılımı ile kavgaya dönüştü. Devamı..>> »

…GAZETECİLERLE BERABER KAHVALTIDA.

Didim Belediye Başkanı A. Deniz ATABAY, Orman kampında basın mensupları ile sabah kahvaltısında buluşarak, kampın son durumu hakkında ki bilgileri basınla paylaştı. Devamı..>> »

… IRAK’TA VAHŞET!..

Ve bir ‘Baba(!)’ya nefret.
Olay Paris’in(Fransa) çok ziyaret edilen bir alış-veriş merkezinin, oyuncakçı bölümünde, baba ve bir çocuk arasında  yaşanır. Devamı..>> »

…18 SURİYELİ YAKALANDI…

Yapılan bir ihbarı değerlendiren Didim emniyet güçleri, muhtemel bir faciayı’da önlemiş oldu. Devamı..>> »

…TECAVÜZ DENEMESİ(Mİ?)…

Eğlenceden dönen turist kadının yolunu kesen kişi veya kişiler, ormana sürüklemeye çalıştı(lar). Devamı..>> »

… BU SEZONDA ŞAMPİYON OLACAĞIZ!

Didim Belediyespor 2014-2015 futbol sezonunda iddialı… Devamı..>> »

…KİTAPLARINI İMZALADI

10. Didim Kitap Fuarı(DKF)’na ikinci kez katılan Türkiye’nin ‘Spor Yorumcusu’ ustası Halit KIVANÇ, yeni çıkan, ’’Gülmek Serbest Dostlar’’ adını verdiği kitabını sevenleri için imzaladı. Devamı..>> »

EVET, TEK KELİME İLE BU BİR VAHŞET!..

Ve bunu yapan veya yapanlar insane olamazlar! Devamı..>> »

…DİDİM’DE 3 KÖPEĞİ YOK ETTİLER

Köpeklerin akibetleri hala netlik kazanmadı. Devamı..>> »

… O KÖY; AKKÖY

Akköy, Didim’e 15 km uzaklıkta olan, tabiiliğini henüz kaybetmemiş, evine misafir olanaa önce serinlemesi için bir bardak ayran, ardından yemek teklif eden ve yediren; tam bir Ege köyü… Devamı..>> »

…YENİ YÖNETİM

Didim Kent Meclisi’nin periotik şekilde yaptığı toplantıda konuşan eski ve yeni başkan Osman AYYILDIZ, dönem raporu ile birlikte yapılan etkinlikler hakkında bilgi verdi. Devamı..>> »

… DUYARLI VATANDAŞ

Türkiye’nin ‘Cumhurbaşkanı Seçimi’ne kilitlendiği şu günlerde, Didim’de izin yapmak, Ramazan ayı ardından bayramlarını da kesintisiz kutlamak isteyen ’’Yerli Turist’’ vatandaşlar, Kaymakamlık binasında bulunan Nufus Müdürlüğü önünde saatlerce sırada bekliyorlar. Devamı..>> »

…TEKNEDE PİKNİK

Didim Çocuklar Ağlamasın Derneği(ÇAD)’nin yardım amaçlı düzenlediği geleneksel; ‘Deniz ve Mehtap’ Teknede Piknik şenliği, yaklaşık 107 kişi ile gerçekleşti. Devamı..>> »

… DİDİM’İN EN GÜZEL SPOR ALANI

Yaklaşık 15 yıldır Didim ve Didim’e gelen misfirlerin(Al’a’mancı, An’G’aralı ve Leblebi Melmeketi Çorum’lu yazlıkçıların) spor yapmalarına imkan sağlayan dört öğretmen; Yaşar, Nedim, Eyüp, Ahmet (Hoca’lar), yaz-kış demeden on iki ay halk sağlığı için spor yaptırıyorlar. Devamı..>> »

… FUTBOL OKULU

Asıl amacı çocuklara sporu sevdirmek ve spora alıştırmak olduğunu söyleyen İzzet Us, formanın rengi ne olursa olsun, çocuklarımızı bilgisayar ve dolayısı ile ekran karşısından uzaklaştırmak gerek… diyor. Devamı..>> »

BİR TAS SU…


DÜNYA BİR VATAN,
BÜTÜN İNSANLAR'DA ONUN VATANDAŞLARIDIR!..

HEPİMİZ TEK BİR AĞACIN DALLARI VE TEK BİR DALIN MEYVALARIYIZ.

Sponsor

sponsor;


RESMİ GÖRMEK İÇİN
TIKLAYINIZ.